قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از کالاهای شرکت زیست پژوهان محبوب (MBR)

 
استفاده شما از محصولات و سفارش کالا از این شرکت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیر تلقی می‌گردد:
خرید کالا از شرکت زیست پژوهان محبوب بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در شرکت از منابع زیر تامین می‌شود:
1- اطلاعاتی که توسط تامین‌کننده‌های مواد اولیه کالا ارائه می‌شوند.
2- اطلاعاتی که از سایت‌ها و مقالات معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.
از این رو شرکت هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.
شرکت زیست پژوهان محبوب به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده‌است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 
شرایط سفارش کالا:
  1. اغلب کالاهای شرکت زیست پژوهان محبوب نیاز به نگهداری در زنجیره سرد را دارند (4 و 20- درجه سانتی‌گراد)
  2. ارسال نمونه‌ها در تهران از طریق پیک درون شهری و با رعایت کامل زنجیره سرد صورت می‌گیرد
  3. ارسال نمونه‌ها به شهرستانها از طریق شرکت حمل و نقل رها (https://rahaco.net/transportation/) صورت می‌گیرد.
  4. ارسال نمونه‌ها با پدهای ژله‌ای یخ و با رعایت زنجیره سرد صورت می‌گیرد.
تذکر ویژه: در  مورد شهرستانهایی که بالای 500 کیلومتر از تهران فاصله دارند امکان آب شدن پدهای ژله‌ای بخصوص در فصل تابستان وجود دارد. لذا در مواردی که پژوهشگران نیاز به محصولات فریز شده دارند باید محصولات را از درب شرکت دریافت نمایند.
  1. در مورد مشحصات کالای خریداری شده باید در در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “77378770-021 ” یا ایمیل mbioresearch97@gmail.com و یا واتس آپ 09121341006به شرکت اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود.

سبد خرید